utorak jul 23

APOEL srušio odličnu Sutjesku, ali ništa nije gotovo

by Alen

Još jedan pravi fudbalski spektakl, krcati stadion, fenomenalna atmosfera, ali ništa od novog čuda ovog magičnog ljeta. Fudbaleri Sutjeske izgubili su od APOELA (0:1) u prvom meču drugog kola kvalifikacija…

145 hits

Rakojević: Penal? Bilo je logično da šutira najsvježiji

by Alen

Fudbaleri Sutjeske nijesu uspjeli da svojim navijačima prirede još jedno čudo u Nikšiću.

190 hits

(VIDEO) Barović: Ne priznajem prepreke

by Alen

Teška povreda u petom meču finala plej-ofa crnogorske Erste lige, prije mjesec dana operacija, a onda proces oporavka.

124 hits

Incidenti iz finala se ne smiju ponoviti, biće izbacivanja iz lige

by Alen

Bura u regionalnoj košarci nakon finala plej-ofa između Budućnost Volija i Crvene zvezde se stišala, nekoliko puta je zasijedala Skupština, postignut je dogovor sa jednim od glavnih sponzora, ali i…

117 hits

četvrtak, 20 jun 2019 10:16

(VIDEO) Argentina se ponovo kockala, magija Hamesa

Poraz od Kolumbije, a onda zamalo još jedan fijasko. Fudbaleri Argentine se kockaju sa strpljenjem nacije. "Gaučosi" su sinoć u drugom kolu Kopa Amerike remizirali sa Paragvajem (1:1), ali i dalje imaju šanse za prolaz dalje. Za to im je potreban trijumf protiv Katara u posljednjem kolu.

Pokušao je sve Lionel Skaloni kako bi trgao ekipu, ali jednostavno nije uspio. A, da je Derlis Gonzales bio mirniji sa penala u 73. minutu Lionel Mesi i drugovi bi bili otpisani već danas. Ovako, ostaje nada da mogu dalje. Nakon meča ista ocjena stiže iz cijele zemlje - "Ovo je najgora verzija Argentine u posljednjih 50 godina!".

Prvo poluvrijeme bilo je košmarno. Mesi i ostali kao da nijesu postojali na terenu, što je Paragvaj iskoristio. Razigrani Almiron je proigrao Ričarda Sančeza, a ovaj pogodio za 1:0.

Bio je to znak uzbune, na poluvremenu Skaloni je na teren poslao Serhija Aguera i Argentina je počela da igra. Igrao se 73. minut kada je sviran penal, i to tek nakon intervencije iz VAR sobe. Mesi je bio precizan, ali do kraja nijesu mogli do sva tri boda.

A, koliko će Katar biti nezgodan protivnik Argentina je mogla da vidi takođe sinoć. Dugo su gosti na ovogodišnjoj Kopi mučili Kolumbiju, ali "kafeterosi" imaju majstore najljepše igre u svojim redovima.

Jedan takav je Hames Rodrigez koji je u 86. minutu izveo magiju. Podignutom loptom je sasjekao odbranu Katara i proigrao Duvana Zapatu koji je drugim kolom na prvenstvu ovjerio prvo mjesto u grupi i plasman u narednu fazu.