“Biće bolje”: Ranko Crni Đurišić izvukao deblji kraj u tuči sa Nebojšom Mutavdžićem

“Biće bolje”: Ranko Crni Đurišić izvukao deblji kraj u tuči sa Nebojšom Mutavdžićem

Standard

26/04/2018

09:55

Podgorička policija otkrila je aktere tuče koja se sinoć oko 19:30 dogodila u Ulici Slobode.

Podgorička policija otkrila je aktere tuče koja se sinoć oko 19:30 dogodila u Ulici Slobode.

Prema saznanjima Standarda, potvrđeno je da je jedan od učesnika tuče bio Ranko Crni Đurišić koji je na Instagramu poznat po poruci “Biće bolje, ali samo nama”. U međuvremenu policija je otkrila i drugog vinovnika. Riječ je o Nebojši Mutavdžiću (34). Iako su isprva oni pokušali da zataškaju događaj policija je odmah po saznanju, obilježila mjesto obračuna gdje je ilo i tragova krvi i dobila informaciju da se jedan od aktera udaljio sivim vozilomo Tojata jaris kada su krenuli u potragu.

Ubrzo su pošli i do stana Đurišića u Ulici Slobode, ali ga tamo nijesu zatekli.

Povezani članci

Nezvanično, Đurišić se nešto kasnije pojavio u Centru bezbjednosti Podgorica i podnio prijavu protiv navodno nepoznate osobe koja ga je fizički napala.

Nedugo zatim, osoblje Urgentnog centra Kliničkog centra obavijestilo je policiju da je Ne bojša Mutavdžić zatražio ljekarsku pomoć, ali je tvrdio da su povrede nastale prilikom pada. Kako je to svima bilo sumnjivo, policija je krenula u provjere Mutavdžića, i tokom ispitivanja obojica su na kraju priznali da su se potukli.

Obojica imaju vidne povrede, ali je deblji kraj izvukao Đurišić zbog čega je Mutavdžić sinoć bio zadržan u policiji.

Tokom provjera utvrđeno je da je fizičkom obračunu prethodio poziv Mutavdžića koji je navodno tražio nešto od Đurišića. Ipak, tokom ispitivanja ni jedan ni drugu nijesu željeli da otkriju razlog sukoba.

Protiv obojice će biti podnijeta prekršajna prijava za fizički napad jer su na javnom mjestu razmjenjivali udarce.

Ostavite komentar

Komentari (0)

X