Medojević udario na nalogodavce koalicije “Crno na bijelo”: “Željko i Miško su sorošoidi i sluge ambasada”

Medojević udario na nalogodavce koalicije “Crno na bijelo”: “Željko i Miško su sorošoidi i sluge ambasada”

Standard

02/09/2020

14:05

Visoki funkcioner Demokratskog fronta i lider Pokreta za promjene Nebojša Medojević žestoko je udario na pokrovitelje koalicije “Crno na bijelo” suvlasnike koncerna Vijesti, medijske tajkune Miška Perovića i Željka Ivanovića.

“Masoni žele da preuzmu pobjedu naroda. PzP neće biti dio toga. Miško Perović, Željko Ivanović i ostala masonerija. Njihova sifra je – nema revanšizma i kompromis. Sorošoidi i sluge ambasada”, poručio je Medojević na Facebooku

Polemišući sa komentatorima ispod jednog od svojih standardnih postova o teorijama zavjere na Facebooku, Medojević je Ivanovića i Perovića optužio da su “masoni i da žele da preuzmu pobjedu naroda”.

“Masoni žele da preuzmu pobjedu naroda. PzP neće biti dio toga. Miško Perović, Željko Ivanović i ostala masonerija. Njihova šifra je – nema revanšizma i kompromis. Sorošoidi i sluge ambasada”, poručio je Medojević na Facebooku.

“Braćo Prasoni, mi vam nudimo da uđete u Vladu bez izbora!!! Odavno postoji ideja o ekspertskoj Vladi masona- prasona!!! Samo bez PzP!!! CRNA GORA MOŽE BEZ MASONSKE LOŽE!!! Najveci interes naroda je SLOBODA i DEMOKRATIJA. A to je nespojivo sa djelovanjem masonskih loža koje imaju TAJNE AGENDE!!!” samo su neke od poruka Medojevića.

Miško Perović i Željko Ivanović, medijski tajkuni, pokrovitelji koalicije “Crno na bijelo” i promoteri SPC: “Sorošoidi i masoni”
Pojedini komentatori hvalili su “hrabrost Medojevića” ističući da je on jedini političar koji “smije da priča o istini”.

Povezani članci

Ostavite komentar

Komentari (0)

X