Spriječen šverc veće količine kokaina na Debelom brijegu

Spriječen šverc veće količine kokaina na Debelom brijegu

Standard

16/11/2023

08:38

Službenici Uprave prihoda i carina (UPC), u saradnji sa Upravom policije (UP), jutros su na Debelom brijegu otkrili 18 pakovanja bijele praškaste materije, za koju se osnovano posumnjalo da je opojna droga kokain.

Na ulazu u Crnu Goru, vozilo francuskih registarskih oznaka, kojim je upravljao državljanin Albanije, izdvojeno je za detaljan pregled nakon redovnog carinskog postupka kontrole vozila i putnika.

Veća količina droge je pronađena u specijalno napravljenom bunkeru ispod sjedišta vozača i suvozača, detaljnom kontrolom putničkog automobila “BMW”, koju su obavili carinici i granična policija.

Državljanin Albanije je lišen slobode i roba predata na dalju nadležnost službenicima Odsjek borbu protiv zloupotrebe droga Uprave policije.

Pakovanja su iste veličine, težine i oblika, oblijepljenja trakom.

Izvor: RTCG
Izvor (naslovna fotografija):GP Debeli brijeg

Ostavite komentar

Komentari (0)

X