Veliki bod našoj selekciji donio je Risto Radunović u 97. minutu iz slobodnog udarca! To je prvi remi sokola, koji su izgubili od Norveške u Podgorici, nakon pobjeda nad Letonijom i Gibraltarom. Turci imaju po dva trijumfa i remija.
Smanjila je Crna Gora na 2:1 – odličan pas Kosovića je iskoristio Marušić i vratio našu selekciju u igru.Turska ima dva gola prednosti – 2:0. Bez problema je mrežu Mijatovića zatresao Jazidži.
Vodi Turska 1:0! Iz prve opasne akcije na meču. Tomašević je izgubio loptu na polovini gostiju, a domaćin poveo iz kontranapada nakon majstorije Undera. Lopta je na putu ka golu zakačila i Šćekića.
Selektor Miodrag Radulović je od prvog minuta šansu dao Drašku Božoviću, povratniku u nacionalni tim poslije 10 godina.
Sastavi:
Crna Gora: Mijatović, Vešović, Savić, Vujačić, Tomašević, Marušić, Kosović, Šćekić, Hakšabanović, Božović, Đurđević.
Preporučeno
Turska: Altaj, Dželik, Ajhan, Demiral, Mert, Okaj, Under, Jazidži, Čalhanaglu, Karaman, Jilmaz.