Ovo je ćerka fatalne Kim Besindžer! Da li je ljepša od majke?

Ovo je ćerka fatalne Kim Besindžer! Da li je ljepša od majke?

Standard

08/11/2018

12:31

Manekenka Ajrlend Boldvin (23), ćerka Kim Besindžer i Aleka Boldvina izrasla je u pravu ljepoticu. Ajrlend je 2013. godine počela da se bavi manekenstvom, a njeno lice krasilo je mnoge magazine. Pojavila se i u filmu “Grudge Match” u kojem je igrala mladu verziju lika koju je tumačila njena majka Kim.

Manekenka Ajrlend Boldvin (23), ćerka Kim Besindžer i Aleka Boldvina izrasla je u pravu ljepoticu. Ajrlend je 2013. godine počela da se bavi manekenstvom, a njeno lice krasilo je mnoge magazine. Pojavila se i u filmu “Grudge Match” u kojem je igrala mladu verziju lika koju je tumačila njena majka Kim.

Pojavila se i naga na naslovnici Pete, zarad prava životinja.

 https://www.instagram.com/p/BH3HfXeDKC8/

Povezani članci

Inače, Alek Boldvin i Kim Besindžer vjenčali su se 1993., a dvije godine kasnije na svet je došla Ajrlend. Ipak, 2000. godine stavili su tačku na svoj brak.

 https://www.instagram.com/p/BpkvEO2HgX5/

https://www.instagram.com/p/BmomgYYgu1m/

Glumac danas ima ima tri sina sa drugom ženom Hilarijom.

 

Ostavite komentar

Komentari (0)

X