ROĐENI BRAT ove glumice je NAJPOZNATIJI srpski POLITIČAR!

ROĐENI BRAT ove glumice je NAJPOZNATIJI srpski POLITIČAR!

Standard

26/10/2020

22:50

U popularnoj seriji „Porodično blago“ koja se emituje već decenijama, imali smo prilike da gledamo razne glumce koji zbog učešća na tom projektu ostali i dan danas zapamćeni. U pomenutoj seriji glumila je i rođena sestra Ivice Dačica, Emica Dačić.

Naime, ona je tumačila ulogu sekretarice sekretarice Zorice, koja je zaposlena u kancelariji sudije Ljubomira Starčevića Risa, kojeg glumi Branislav Lečić.

Pored „Porodičnog blaga“ publika je Emicu imala prilike da gleda i u serijama „Jelena“, „Stižu dolari“ i „Miris kiše na Balkanu“.

Ona je obrazovana žena, završila je Pedagogiju u Prištini i Akademiju dramskih umetnosti u Beogradu.

Tokom jednog intervjua, kada se prisjetio svog odrastanja Ivica Dačić je i pomenuo Emicu.

– Odrastao sam skromno i sa 15 godina se odvojio od kuće. Kako bi odškolovali mene i sestru Emicu, moji roditelji Desko i Jela sakupljali su pečurke i šipurak. Zato sam se mnogo obradovao kad smo dobili telefon, mogao sam da se čujem s njima. Evo, moja sestra Emica je završila pedagogiju i glumu, pojavila se u nekoliko serija i predstava – i to je to. Svi su je gledali kao sestru Ivice Dačića – rekao je Dačić svojevremeno, piše pulsonline.

Ostavite komentar

Komentari (0)

X