Pogledajte kako je bilo na otvaranju hipermarketa koji je omiljeno mjesto kupaca iz okruženja. Otvaranju je prisustvovao i predsjednik Opštine Kotor, Vladimir Jokić.

U pripremi je i otvaranje restorana Bar 11, na prvom spratu, iznad hipermarketa. U bogatom i raznovrsnom asortimanu prehrambenih i neprehrambenih proizvoda, posebna pažnja je poklonjena domaćim proizvodima.

U ponudi mesare je raznovrstan izbor uvijek svježeg mesa strogo kontrolisanog porijekla, a sektor derlikatesa će zadovoljiti i najprobirljivije potrošače.

U Voli ribarnici je dnevno svježa morska i riječna riba i plodovi mora. U bogatom i raznovrsnom asortimanu prehrambenih i neprehrambenih proizvoda, posebna pažnja je poklonjena domaćim proizvodima.

Od sada su kupcima na razmeđu opština Kotora, Tivat i Budva dostupni uvijek svježi proizvodi za ponijeti. IzVOLIte u ponudi objedinjuje najkvalitetniju kafu, svježe cijeđene sokove, svježa peciva i salate, pice pripremljene prema tradicionalnoj recepturi majstora italijanske kuhinje, burgere od najkvalitetnijeg mesa, raznovrsne sendviče… Idealno mjesto za predah i okrepljenje.
Preporučeno
Dobro došli u novi VOLI!


