Državljanka Srbije Jasna Božić uhapšena u Budvi zbog posredovanja u vršenju prostitucije, iskorištavala djevojku koja je u lošoj finansijskoj situaciji!

Državljanka Srbije Jasna Božić uhapšena u Budvi zbog posredovanja u vršenju prostitucije, iskorištavala djevojku koja je u lošoj finansijskoj situaciji!

Standard

31/07/2020

15:08

Policija je uhapsila je Jasnu Božić (37) iz Valjeva Srbija zbog sumnje da je izvršila krivično djelo posredovanje u vršenju prostitucije.

“M.S. je zatečena na teritoriji Kolašina i provjerom je utvrđeno da je za njom raspisana lokalna potraga u Odjeljenju bezbjednosti Kotor zbog sumnje da je umješana u posredovanje u prostituciji. Nakon spovedene kriminalističke istrage kolašinska policija je došla do osnova sumnje da je Jasna Božić (37) starleta iz Srbije počinila krivično djelo posredovanje u vršenju prostitucije na štetu M.S”, saopšteno je iz policije.

Kako su dodali, ona je ovo djelo izvršila na način što je u prethodnom periodu više puta podsticala na prostituciju oštećenu M.S.

“Naime, prema izjavi M.S. ona je zbog teške materijalne situacije pristala da se posredstvom Jasne Božić bavi prostitucijom, za šta joj je osumnjičena Jasna Božić davala polovinu dogovorenog novca, te da se prostitucijom uglavnom bavila na teritorijama Podgorice i Kolašina”, navode u policiji.

Jasna Božić je locirana u Budvi i nju je budvanska policija sprovela u Centar bezbjednosti Podgorica.

“Od nje su prikupljena obavještenja u ovom centru i oduzet joj je telefon”, ističu u policiji.

Nakon saslušanja Jasne Božić (37) sudija za istragu Osnovnog suda u Podgorici istoj je odredio pritvor.

Ona je hapšena i 2014. godine za isto krivično djelo, kada je zajedno sa Lukom Dapčevićem iz Budve organizovala prostituciju na teritorijama Budve, Bara i Tivta.

Izvor (naslovna fotografija):Ilustracija

Ostavite komentar

Komentari (0)

X