Knežević: Ja sam najzaslužniji za zatvaranje poglavlje 11 i 13, bolje bi bilo da se Spajić i Milatović malo uozbilje i da me slušaju

Knežević: Ja sam najzaslužniji za zatvaranje poglavlje 11 i 13, bolje bi bilo da se Spajić i Milatović malo uozbilje i da me slušaju

Standard

17/12/2025

14:09

Predsjdnik Demokratske narodne partije DNP Milan Knežević poručio je danas premijeru Milojku Spajiću i predsjedniku države Jakovu Milatoviću da se uozbilje. Knežević tvrdi da je on najzaslužniji što je Crna Gora zatvorila poglavlja 11 i 13.

“Želim da uputim poruku Spajiću i Milatoviću da se malo uozbilje jer put u Evropsku uniju nije utrkivanje ko je zaslužan za zatvaranje poglavlja. Svi su zaslužni ali ako hoćete najzaslužniji sam ja. Ja lično. Da nisam ja preko svojih veza uticao kod predsjednika Francuske Makrona jer u Parizu živi veliki broj Zećana ne bi se zatvorila poglavlja 11 i 13”, kazao je Knežević u Skupštini.

On naglašava da bi Spajiću i Milatoviću bolje bilo da se uozbilje i da krenu da rade u interesu ove države.

“Bolje bi bilo svima u Crnoj Gori da me slušaju inače smo ozbiljno popušili”, rekao je on između ostalog.

Poslanici Skupštine Crne Gore danas su nastavili rad raspravama o Predlogu zakona o dopunama Zakona o ograničavanju upotrebe duvanskih proizvoda i Predlogu zakona o slobodnom pristupu informacijama.

Izvor: CdM
Izvor (naslovna fotografija):FOTO: SKUPŠTINA CG

Ostavite komentar

Komentari (0)

X