Lider ove partije Duško Marković kazao je da je Mugoša mladi i obrazovani ekonomista, ugledni sportista. Ilija je budućnost Podgorice i Crne Gore.

Mugoša je istakao da mu je čast što predvodi listu “Vrijeme je za red”.
“Svi smo svjesni da je Crnoj Gori potrebna promjena, i zadovoljstvo mi je što smo dva mjeseca od osnivanja dobili priliku da samostalno nastupimo na izborima. Biću podržan od strane iskusnih, kvalitetnih ljudi sa integritetom. Mi smo kreirali jednu pristojnu političku alternativu”, istakao je Mugoša.
Kako je sinoć saopšteno iz ovog političkog subjekta, ilija je 36-ogodišnji magistar ekonomskih nauka i doktorand na Fakultetu za međunarodnu ekonomiju, finansije i biznis. Zaposlen je u Centru za finansije na dužnosti programskog direktora i direktora istraživanja.
“Radio je kao savjetnik u Kabinetu predsjednika Vlade i u sistemu Ujedinjenih nacija na poziciji predstavnika agencije Ujedinjenih nacija za industrijski razvoj (UNIDO), gdje je upravljao projektima ukupne vrijednosti veće od tri miliona eura. Od 2015. je predavač na Fakultetu za porodični biznis i menadžment na predmetu Međunarodne finansijske institucije i biznis. Usavršavao se u Eurostatu te na univerzitetima u Francuskoj, Belgiji i Kanadi”, navodi se u saopštenju.
Preporučeno
















