Lavice poražene od Đera

Standard

29/01/2021

21:05

Rukometašice Budućnosti poražene su večeras u Podgorici od mađarskog Đera 26:21, u odgođenoj utakmici šestog kola Lige šampiona.

To je šesti poraz podgoričkog tima ove sezone, u kojoj ima i četiri pobjede i dva remija.

Đer je, nakon lošeg starta domaćina, poveo 5:0, u 13. bilo je 9:1, a 12. minutu 12:3.

Budućnost se trgnula u nastavku i smanjila na 15:12 u 39. minutu, ali nije uspjela ni da zaprijeti.

Najefikasnija u pobjedničkom timu, koji je upisao osmi trijumf, bila je Estel Minko sa šest, dok je Veronika Kristiansen postigla pet golova.

U ekipi Budućnosti, Jovanka Radičević postigla je šest, a po gol manje Alison Pino i Itana Grbić.