Crnogorska porodica iz Berlina pozvala Meškovića da posjeti Crnu Goru

Crnogorska porodica iz Berlina pozvala Meškovića da posjeti Crnu Goru

Standard

23/09/2022

19:56

Crnogorska porodica iz Berlina dirnuta je gestom bosansko-hercegovačkog ugostitelja Fahrudina Meškovića, koji je u svom restoranu ”Kod Fehre” večeras ugostio crnogorske fudbalske navijače.

“Zaista želim da se družimo da ova priča traje. Lijep je to bio gest Crnogoraca i zaslužili su moje poštovanje. Želim se svakom Crnogorcu odužiti na način da bude moj gost,” rekao je Mešković za Radiosarajevo.ba još nakon utakmice u Podgorici.

Mešković je to uradio reagujući na gostoprimstvo Crnogoraca koje su pokazali prema bosanskim navijačima, kao i gestu upravo crnogorske porodice iz Berlina, koja ne obezbjedila sredstva za kupovinu novog kombija bosanskih navijača, koji je bio zapaljen u Podgorici.

Sada, crnogorska porodica iz Berlina poziva gospodina Meškovića da sa porodicom posjeti Crnu Goru i bude njihov gost sedam dana u nekom od hotela sa pet zvjezdica na crnogorskom primorju kada on to bude mogao i htio.

Neko od prijatelja porodice biće na usluzi Meškovićima da ih ugosti i pokaže im Crnu Goru.

Ostavite komentar

Komentari (0)

X