Kada je izmirio račun i uzeo kusur, mladić uzima svoje namirnice i odlazi, a zaboravlja svoj mobilni. Na red za kasu stupa i Sejo Kalač. Pjevač najprije ostavlja pivo ispred kasirke, zatim rukom pomjera taj telefon koji je prethodni kupac zaboravio, a potom vadi novčanik da plati konzerve piva. Dok se kusurao sa zaposlenom ženom na pumpi, on je osmotrio kako i da ukrade uređaj.
Nakon što je platio račun, pjevač je uzeo svoje alkoholno piće, ali i tuđi mobilni telefon. Nekoliko minuta je prošlo dok je Kalač plaćao i za to vrijeme mladić se nije vratio po svoj uređaj. Folker je to iskoristio pa je sa sobom odnio mobilni, čemu svjedoči i video koji je nastao u septembru prošle godine.
Preporučeno
{youtube}vZ9R8fD2jqw{/youtube}
Sejo Kalač je i ranije bio poznat kao čovjek koji vodi neuredan život. Živio je burno, ludo, opijen ženama, alkoholom, a prije dvije godine je čak i uslikan u jednoj stambenoj zgradi kako leži i spava u hodniku na stepenicama. Iako se sekulisalo da se odao alkoholu ili drogi, žena koja mu je vodila karijeru Hatidža Hajrić-Mujkanović ispričala je da on ima ozbiljnih zdravstvenih problema.
– Njegova jetra je oštećena od alkohola. Duži period uzima tablete kojima bi pospješio rad jetre. Kada uzme lijekove, odnosno veću dozu tableta, bude mu loše i spava mu se. Tako se desilo i kad se srušio na stepenicama i utonuo u san, a ljudska zloba je onda učinila svoje. Umjesto da mu pomognu, fotografisali su ga i objavili – ispričala je tada Hatidža za medije.