Karolin je u trenutku, bez premišljanja, skočila za njima u vodu, a za njom i njen muž. Međutim, njega su pronašli i spasili nekoliko sati kasnije, dok lijepa plavuša nije preživjela.
Karolin (u sredini) i njen suprug (desno), Foto: Instagram
U potrazi za manekenkinim tijelom učestvovao je i njen otac Orli, koji je za lokalnu televiziju rekao da je ljudima pomagao da izvuku tijelo njegove ćerke iz mora. a brodu su bili samo ona, njen suprug i psi. Žorži je skočio u vodu da je spasi, ali zbog oluje su ostali odvojeni. Morao je da pliva tri sata do obale kako bi preživjeo – rekao je lični trener Ken Sad, bliski prijatelj manekenke, a prenosi “Dejli Mejl”.
Manekenkin agent Andreja Boneti rekao je da je Sestini trenutno u stanju šoka, prenosi Telegraf.
Preporučeno
– Žorži je pokušao da je spasi. Video je kako se utapa i nije joj mogao pomoći. Bio je to grozan trenutak za njega – dodao je Boneti